Kaip išsirinkti vestuvių žiedą?

Artėja viena svarbiausių dienų jūsų gyvenime – vestuvės. Bet vestuvės yra ne tik didelė šventė ir laimė, bet ir dar didesnis įsipareigojimas ir atsakomybė. Ne tik ta prasme, kad sutuoktiniai turi Dievo ir savo artimųjų akivaizdoje įsipareigoti vienas kitam visam likusiam gyvenimui. Bet dar ir dėl to, kad suorganizuoti puikią vestuvių šventė yra didelis iššūkis su kuriuo ne taip jau lengva susitvarkyti. Dėl to tiek daug sutuoktinių samdosi vestuvių organizatorius ir ieškoti kitokios pagalbos iš išorės. Kartais susiorganizuoti vestuvių šventė, ypač jei šioji yra labai didelė ir ankstyva, gali būti daug didesnis stresą sukeliantis iššūkis nei sutuoktiniai norėtų prisiimti sau.

Bet turbūt svarbiausia ir tikriausiai maloniausia atsakomybė, kuri turi ir didžiausią simbolinį svorį yra vestuvių žiedo pasirinkimas. Tai nuo pat senų senovės turi didžiausią vertę ir įkūnija visą santuokos prasmę: du jaunieji apsikeičia žiedais ir taip įtvirtina savo priesaiką prieš vienas kitą, prieš Dievą, prieš kunigą ir prieš visus susirinkusius į vestuvių šventę paliudyti šios santuokos. Juk yra priežastis kodėl net jei vestuvių šventė nėra keliama ir net jei ji nėra pripažįstama bažnyčioje ir yra apforminama metrikacijų skyriuje, vestuviniai žiedai vis tiek išlieka kertiniu ir neatsiejamu santuokos fakto atributu.

Jį išsirinkti gali taip pat būti iššūkis, bet tą padaryti labai lengva. Tiesiog paklauskite savęs, kokį vestuvių žiedą jūs norėtumėte nešioti visą savo gyvenimą? Visi galvoja apie geltonus, tviskančius aukso žiedus. Bet galbūt norite nustebinti save ir savo mylimiausią žmogų vestuviniu žiedu iš volframo karbido? Tai nuostabus pasirinkimas, kuris tikrai atitiks jūsų lūkesčius ir svajones!

Bet yra ir daugiau svarbių vestuvių paslaugų, kurias jaunieji galėtų pasirinkti vietoj atsakomybės prisiėmimo sau. Juk tai sukelia tiek daug streso! Anksčiau galbūt nebuvo taip įprasta pasinaudoti vestuvių paslaugas teikiančiomis agentūromis ar įmonėmis, bet dabar tą daro praktiškai visi. Nuo vestuvių fotografo, vestuvių muzikantų ir kitų neatsiejamų vestuvių pramogas teikiančių profesijų iki pat visos vestuvių šventės organizavimo, šiandien yra įprasta tokias ir kitas vestuvių paslaugas užsisakyti negalvojant.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *