Volframo žiedai
Kontaktai

UAB "OG rings"

Krokuvos g. 11, Vilnius

Tel. +37066211997, +37068070737

El. p. info@ogrings.lt

Darbo laikas:

I 12.00-18.00

II 13.30-18.00

III 12.00-18.00

IV 12.00-18.00

V 12.00-18.00

Jei salone norite apsilankyti kitu laiku - skambinkite

Titulinis -> DUK

Dažnai užduodami klausimai

 

Ar "OG rings" žiedai sertifikuoti?

Taip. Žiedų kokybę užtikrina nepriklausomi Europos sąjungoje atliekami sudėties tyrimai. Mūsų salone galite apžiūrėti sertifikatus.

Ar volframo ir volframo karbido vestuviniai žiedai tokie patys?

Ne. Volframo karbido vestuviniai žiedai tvirtesni už volframo žiedus. Grynas volframas nėra atsparus įbrėžimams, todėl jis maišomas su anglimi, taip išgaunant volframo karbidą. Volframo karbidas yra atsparus įbrėžimams, nekeičia formos ir yra vienas tvirčiausių juvelyrikoje naudojamų lydinių. „OG rings“ vestuviniai žiedai yra pagaminti iš volframo karbido ir tik paprastumo dėlei vadinami volframo žiedais.

Kokia “OG rings” volframo karbido žiedų sudėtis?

"OG rings" žiedai yra ištirti Europos Sąjungoje, žemiau pateikiame tikslią žiedų sudėtį. Daugiau apie volframo karbido lydinį ir sudėties svarbą galite pasiskaityti mūsų blog'e.

Baltas volframo karbidas (vidinė dalis):
volframas  (79,6%)
anglis (7,6%)
deguonis (0,5%)
nikelis (11,9%)
chromas (0,5%)

Baltas volframo karbidas (išorė):
volframas  (66,0%)
anglis (9,2%)
deguonis (2,8%)
nikelis (8,0%)
chromas (14,1%)

Įprastas volframo karbidas:
volframas  (80,75%)
anglis (8,1%)
deguonis (0,6%)
nikelis (10,2%)
chromas (0,35%)

Kokia volframo karbido žiedų spalva?

Mes siūlome šviesaus arba įprasto volframo karbido žiedus. Įprasto volframo karbido žiedų spalva primena plieno spalvą, o šviesaus volframo karbido - platiną. Poliruoti žiedai vizualiai atrodo šviesesni, nei matiniai. 

Ar volframo žiedai juoduoja?

Ne. Volframo karbido žiedai yra atsparūs oksidacijai, todėl nejuoduoja.

Koks volframo žiedų svoris?

Volframo karbidas sveria tiek pat, kaip ir auksas. Bet volframas nėra taurusis metalas, todėl žiedai gaminami didesni, platesni ir dėl šios priežasties jie dažnai būna šiek tiek sunkesni už aukso ar kitų tauriųjų metalų žiedus.

Ar parduodate žiedus internetu?

Taip. Išsirinkę žiedus, parašykite mums Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Atsiųsime Jums sąskaitą išankstiniam apmokėjimui ir gavę pavedimą - išsiųsime žiedus paštu.

Ar kaina tinklapyje nurodyta už vieną ar du žiedus?

Kaina nurodyta už vieną žiedą.

Ar volframo karbido žiedai gali sukelti alergiją?

Mūsų praktikoje tokio atvejo dar nėra pasitaikę. Tačiau jei esate alergiški auksui – yra tikimybė, kad būsite alergiški ir volframo karbido žiedams, nes aukso lydiniuose dažnai naudojamas nikelis, kurio yra ir mūsų žieduose.

Ar vestuvinių žiedų iš volframo iš tiesų neįmanoma įbrėžti?

Volframui (volframo karbidui) Moso mineralų kietumo skalėje skiriama 9 balai. Taigi visos mažiau balų turinčios medžiagos negali jo įbrėžti (geležis, auksas, platina, plienas ir t.t.). Tačiau deimantas (10 balų), korundas (9 balai) yra kietesni už volframo karbidą, todėl būtent šiomis medžiagomis žiedą įbrėžti įmanoma. Nežinantiems, kas yra korundas, paaiškiname: tai mineralas, dažnai naudojamas kaip abrazyvinė medžiaga (jo gali būti švitriniame popieriuje), korundo grupei priskiriami rubinai ir safyrai. Taip pat korundo gali būti smėlyje (nes jo sudėtyje yra be galo daug elementų, įskaitant ir auksą), todėl jei dirbate žemės darbus - geriau žiedą nusiimkite.
Nors ir egzistuoja medžiagos, galinčios paveikti volframo vestuvinius žiedus, tikimybė, kad kasdien nešiodami juos įbrėšite yra labai maža ir jie dažnai vadinami amžinais žiedais.

Ar volframo žiedai reaguoja su cheminėmis medžiagomis?

Volframo žiedus gali paveikti rūgštis. Žiedus reikėtų nusiimti jei dirbate su medžiagomis, kurių PH vertė yra mažesnė už 3. Nors volframo karbido atsparumas medžiagoms, kurių PH lygus 2 vertinamas gana gerai (fair), tačiau ilgainiui jos gali paveikti žiedo paviršių. Tokioms medžiagoms priskiriama citrinos rūgštis, actas.

Ar galite pagaminti individualaus dizaino žiedus?

Kadangi volframo karbido žiedai gaminami ne rankomis, o naudojant specialius įrengimus, individualaus dizaino galimybės yra ribotos. Visgi, jei norite kitokių žiedų, nei randate mūsų tinklapyje, atsiųskite mums nuotrauką ar bent žiedo aprašymą ir mes pasakysime, ar turime galimybę pagaminti Jūsų norimą modelį.

Ar galima pasirinkti siauresnį arba platesnį žiedą?

Taip. Galima užsisakyti platesnį ar siauresnį žiedą, tačiau siauriausias žiedo plotis, kokį galime pagaminti – 4mm.

Kokios žieduose naudojamų cirkonio (cubic zirconia) akmenukų savybės?

„Cubic zirconia“ – tai kristalinės formos cirkonio oksidas, kuris yra pagrindinis deimanto konkurentas. Šio chemiškai išgaunamo mineralo nereikėtų painioti su cirkoniu, kadangi šių dviejų medžiagų savybės labai skiriasi. "Cubic zirconia" išvaizda iš ties labai primena deimantą, o kietumas beveik jam prilygsta. Deimantui Moso mineralų kietumo skalėje skiriama 10 balų, o cirkonio oksidui – 8. Taigi šis akmenukas yra labai atsparus braižymuisi.

Kokios cirkonio dioksido žiedų savybės?

Natūrali cirkonio dioksido spalva yra pilka. Norint išgauti juodą spalvą žiedai kaitinami aukštoje temperatūroje, kol susiformuoja juodas paviršiaus sluoksnis. Šis sluoksnis yra itin tvirtas, atsparus korozijai ir gali būti apdirbamas sukuriant matinį arba blizgų paviršių. Cirkonio žiedai yra tvirtesni už auksą, sidabrą, tačiau mažiau atsparūs nei volframo žiedai. Todėl šiuos žiedus reikia saugoti nuo braižymosi, nusiimti dirbant su kietomis medžiagomis ir saugoti taip pat, kaip ir tradicinius aukso žiedus.
Svarbu žinoti, kad juodo cirkonio žiedui nuolat liečiantis su aukso ar kito šviesaus metalo žiedu gali atsirasti žymių, kurios labai panašios į įbrėžimus. Šiuos įbrėžimus dažniausiai galima tiesiog nuvalyti, nes tai ne įbrėžimai, o tiesiog šalia esančio metalo žymės ant žiedo paviršiaus.

Ar įmanoma išgraviruoti vestuvinius žiedus iš volframo?

Taip, volframo žiedai graviruojami lazeriu. Mes siūlome ne tik įprastą raidžių ar skaičių graviravimą, bet ir piršto antspaudų, pulso ar kitus įdomius variantus.

Ar įmanoma padidinti/sumažinti vestuvinį žiedą iš volframo?

Vestuvinio žiedo iš volframo sumažinti ar padidinti neįmanoma. Jei Jūs įsigijote vestuvinius žiedus „OG rings“ ir laikui bėgant Jūsų piršto dydis pasikeitė – mes suteiksime 50% nuolaidą naujam žiedui įsigyti (to pačio modelio, tik kito dydžio). (būtina išsaugoti pirkimo čekį)

Kaip reikia rūpintis ir valyti vestuvinį žiedą iš volframo?

Vestuviniais žiedais iš volframo rūpintis labai nesudėtinga. Vieną kartą per 1-2 mėnesius tiesiog nuplaukite žiedą su muilu ir sausai nuvalykite – tai viskas.

Ar vestuvinį žiedą iš volframo įmanoma nuimti ištinus pirštui?

Taip. Volframo karbido žiedą nuimti netgi paprasčiau nei tauriųjų metalų žiedus. Prireikus nuimti volframo karbido žiedą jis yra ne kerpamas, o suskaldomas. Tai galite padaryti pasinaudoję plaktuku arba reguliuojamo suspaudimo (vise grip) replėmis. Jei naudosite plaktuką - žiedą reikėtų dėti ant kieto paviršiaus ir vis pasukant žiedą juo pastuksenti į vis skirtingas žiedo vietas, kol jis galiausiai suskils. Jei naudojate reples, pirmiausia nustatykite šiek tiek didesnį nei žiedo diametrą ir suspauskite žiedą replėmis, tada pasukite replių rankenoje esantį ratuką 1/3 ir vėl suspauskite. Šį veiksmą kartokite kol išgirsite trakštelėjimą. Tada vis pasukdami žiedą spauskite replėmis, kol žiedas suskils. Atsargiai atleiskite reples ir nuimkite žiedą.


  Dalintis Facebook