Volframo žiedai
Titulinis -> Garantija

VISIEMS VOLFRAMO KARBIDO ŽIEDAMS IŠ "OG RINGS" SUTEIKIAMA NERIBOTO GALIOJIMO LAIKO GARANTIJA!

"OG RINGS" ŽIEDŲ KOKYBĘ UŽTIKRINA:

1. ES išduoti žiedų sudėties sertifikatai.

2. Naudojamos kokybiškos medžiagos.

3. Valcavimo būdu dedamos akutės.

4. Žiedų paviršius nedengiamas kitomis medžiagomis, siekiant išgauti juodą, aukso ar kitas spalvas. Kadangi tai neužtikrina žiedų ilgaamžiškumo. (aukso spindesio juostelės dedamos TIK grioveliuose, taip užtikrinant, kad jos nenusibraižys).

5. Esant bet kokiam defektui - žiedai nemokamai keičiami naujais.

GARANTIJOS SĄLYGOS:

1. Norint pasinaudoti garantija būtina išsaugoti pirkimo čekį.

2. Žiedui susibraižius ar skilus nemokamai pakeisime į tokio pačio dydžio ir modelio žiedą. Jei asortimente tokio modelio nebeturėsime - pasiūlysime pasirinkti iš asortimente esančių žiedų modelių. Keitimą vykdome ne daugiau 3 kartų, kadangi žiedą įmanoma subraižyti naudojant deimantą ar kitą itin kietą mineralą, o nustatyti įbrėžimo kilmės neįmanoma.

3. Iškritus žiedo akutei nemokamai įdėsime naują, o nesant galimybės - pakeisime į naują to pačio dydžio ir modelio žiedą. Jei asortimente tokio pat modelio nebeturėsime - pasiūlysime pasirinkti iš asortimente esančių tokios pat ar didesnės vertės žiedų modelių.

4. Prireikus kito dydžio žiedo ar tiesiog žiedą praradus - suteiksime 50% nuolaidą (nuo pilnos žiedo kainos) kitam to paties modelio žiedui įsigyti (kiekis neribojamas).

5. Garantija negalioja žiedams su inkrustacijomis, kadangi jos gaminamos ne iš volframo karbido ir neturi tokio pat atsparumo ir savybių.

8. Kai žiedas graviruotas - garantija galioja tik pačiam žiedui. Todėk keitimo atveju nemokamai negraviruojame.

  Dalintis Facebook